SZKÓŁKA TENISOWA

Szkółka dla dorosłych jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób chcących nauczyć się grać w tenisa, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić nabyte już umiejętności. Pod okiem wykwalifikowanego trenera kursanci nabywają umiejętności z zakresu techniki oraz taktyki gry w tenisa.

Zajęcia organizowane są w maksymalnie 4 osobowych grupach, które dostosowane są do umiejętności kursantów, co pozwala na indywidualne podejście do uczestników kursu oraz dostosowanie programu zajęć, tak, aby gwarantował stały rozwój, a zarazem był przyjemnością. Do szkółki można uczęszczać 1 lub 2 razy w tygodniu w stałe godziny oraz dni tygodnia. Sprzęt potrzebny do zajęć jest przez nas udostępniany

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia wyłącznie z trenerem. Częstotliwość oraz długość zajęć ustalana jest indywidualnie. Program treningu ustalany indywidualnie pod daną osobę. Najszybszy sposób nauki dla wszystkich w każdym wieku.

Zajęcia polecane dla osób, chcących robić szybkie postępy w celu np. grania amatorskich turniejów, grania w lidze tenisowej, bądź grania meczy ze znajomymi.

Nauka gry w tenisa jest łatwa i przyjemna, ponieważ uczymy według metodyki międzynarodowej oraz opartej na naszym doświadczeniu.

KURS TENIS EKSPRES

Kurs opracowany na podstawie programu „Tenis Xpress” Międzynarodowej Federacji Tenisa (ITF).

Tenis Ekspres składa się z 9 zajęć
– każde trwające 1 godzinę, co daje łącznie 9 godzin nauki.


Każdy trening jest poświęcony na różne elementy w taki sposób,
aby po zakończeniu kursu uczestnik umiał serwować, grać i liczyć punkty. Zajęcia odbywają się w 4-osobowej grupie, raz w tygodniu
w wyznaczonym z góry terminie, np. w tygodniu lub w weekend.
Cały sprzęt potrzebny do kursu jest przez nas udostępniany

CARDIO TENIS

Jeżeli nudzi Cię zwykłe odbijanie przez siatkę piłeczki tenisowej, a przy okazji chcesz spalić trochę zbędnych kalorii, to zapraszamy na zajęcia z Cardio Tenisa!


Są to godzinne zajęcia w grupie 4-8 osobowej, polegające na wykonywaniu ćwiczeń ogólnorozwojowych połączonych z graniem w tenisa, muzyką i dobrą zabawą.

Nie przykładamy dużej wagi do taktyki i techniki wykonywanych uderzeń, a zwracamy uwagę na ciągły ruch i aktywne uczestniczenie w zajęciach.

Prawie cała godzina to bieganie, skakanie, uderzanie piłki tenisowej, wykonywanie ćwiczeń na przyrządach w rytm muzyki. Zajęcia odbywają się
raz w tygodniu