SZKÓŁKA TENISOWA

Szkółka dla dorosłych jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób chcących nauczyć się grać w tenisa, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić nabyte już umiejętności. Pod okiem wykwalifikowanego trenera kursanci nabywają umiejętności z zakresu techniki oraz taktyki gry w tenisa.

Zajęcia organizowane są w maksymalnie 4 osobowych grupach, które dostosowane są do umiejętności kursantów, co pozwala na indywidualne podejście do uczestników kursu oraz dostosowanie programu zajęć, tak, aby gwarantował stały rozwój, a zarazem był przyjemnością. Do szkółki można uczęszczać 1 lub 2 razy w tygodniu w stałe godziny oraz dni tygodnia. Sprzęt potrzebny do zajęć jest przez nas udostępniany

KOSZT: Już od 180 ZŁ/ mies.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia wyłącznie z trenerem. Częstotliwość oraz długość zajęć ustalana jest indywidualnie. Program treningu ustalany indywidualnie pod daną osobę. Najszybszy sposób nauki dla wszystkich w każdym wieku.

Zajęcia polecane dla osób, chcących robić szybkie postępy w celu np. grania amatorskich turniejów, grania w lidze tenisowej, bądź grania meczy ze znajomymi.

Nauka gry w tenisa jest łatwa i przyjemna, ponieważ uczymy według metodyki międzynarodowej oraz opartej na naszym doświadczeniu.

Koszt zajęć uzależniony jest od sezonu

KURS TENIS EKSPRES

Kurs opracowany na podstawie programu „Tenis Xpress” Międzynarodowej Federacji Tenisa (ITF).

Tenis Ekspres składa się z 9 zajęć
– każde trwające 1 godzinę, co daje łącznie 9 godzin nauki.


Każdy trening jest poświęcony na różne elementy w taki sposób,
aby po zakończeniu kursu uczestnik umiał serwować, grać i liczyć punkty. Zajęcia odbywają się w 4-osobowej grupie, raz w tygodniu
w wyznaczonym z góry terminie, np. w tygodniu lub w weekend.
Cały sprzęt potrzebny do kursu jest przez nas udostępniany

KOSZT: 350 ZŁ/KURS

CARDIO TENIS

Jeżeli nudzi Cię zwykłe odbijanie przez siatkę piłeczki tenisowej, a przy okazji chcesz spalić trochę zbędnych kalorii, to zapraszamy na zajęcia z Cardio Tenisa!


Są to godzinne zajęcia w grupie 4-8 osobowej, polegające na wykonywaniu ćwiczeń ogólnorozwojowych połączonych z graniem w tenisa, muzyką i dobrą zabawą.

Nie przykładamy dużej wagi do taktyki i techniki wykonywanych uderzeń, a zwracamy uwagę na ciągły ruch i aktywne uczestniczenie w zajęciach.

Prawie cała godzina to bieganie, skakanie, uderzanie piłki tenisowej, wykonywanie ćwiczeń na przyrządach w rytm muzyki. Zajęcia odbywają się
raz w tygodniu

ZAREZERWUJ KORT